Dom nad morzem udało się kupić w dobrej cenie

Dom nad morzem udało się kupić w dobrej cenie

W tym roku przeszłam na emeryturę. Mój mąż był wojskowym więc on już jakiś czas korzysta z emerytury. Nasze dzieciaki są już duże, mają swoje rodziny i staramy się im pomagać przy wnukach. Uwielbiamy z mężem morze. Tam się poznaliśmy i często razem wyjeżdżamy do trójmiasta. Ostatnio w trakcie naszej wycieczki zobaczyliśmy piękny, mały domek blisko morzem, który był wystawiony na sprzedaż. Domek bardzo nam się spodobał bo był położony z dala od zgiełku, który panuje w centrum miasta Sopotu. Turyście w wakacje są wszędzie ale w tej okolicy panował spokój.

Dom nad morzem był idealny

dom na sprzedaż - Trójmiasto

Korzystając z okazji, że byliśmy na miejscu zadzwoniliśmy pod podany na tablicy numer i zdecydowaliśmy się na obejrzenie domu. Domek był pięknie urządzony wewnątrz. Kobieta, która pokazywała nam dom mówiła, że właściciele wyjechali za granicę i nie planują już powrotu. Dlatego zależy im żeby sprzedać dom z całym wyposażeniem. Jakiś czas temu w domu był przeprowadzony generalny remont i wszystkie sprzęty kuchenne są nowe. Na zewnątrz był ogródek i sporo pięknych kwiatów. Na prawdę ten domek bardzo nam się spodobał i postanowiliśmy poważnie rozważyć jego zakup. Dom na sprzedaż w Trójmieście był w dobrej cenie. My mieliśmy sporo pieniędzy odłożonych. Dobrze zarabialiśmy i nigdy nam ich nie brakowało. W Warszawie mieliśmy duży dom, który ostatnio był dla nas za duży. Stwierdziliśmy, że mogliśmy sprzedać dom w Warszawie i kupić sobie mniejsze mieszkanko a resztę pieniędzy zainwestować w dom na sprzedaż w Trójmieście. Obawialiśmy się reakcji naszych dzieci ale one stwierdziły, że to świetny pomysł. Dzieciaki wiedzieli jak lubimy morze dlatego zaczęli nas wspierać w naszej decyzji. Na szczęście udało nam się załatwić wszystkie formalności bardzo sprawnie. Dom nad morzem spodobał się naszym dzieciom i wnukom. Będziemy nasze życie dzielić na dom nad morzem i mieszkanie w Warszawie. Na pewno nasze dzieci i wnuki na tym nie stracą.

Zawsze będziemy chętnie im pomagać a w trakcie wakacji możemy wyjeżdżać z wnukami nad morze. Dzieci także mogą nas odwiedzać bo dom w trójmieście jest spory. Cieszę się, że przez przypadek udało nam się zmienić nasze życie. Jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. W nowym domu nic nie zmienialiśmy. Był urządzony zgodnie z naszym gustem. Zabraliśmy trochę rzeczy i czuliśmy się w nowym miejscu bardzo dobrze. Dzieci często nas odwiedzały w wakacje a nasze wnuki uwielbiali spędzać czas nad morzem z nami. Tym bardziej, że w ogrodzie mieliśmy basen i sporo innych atrakcji dla dzieci.